Deltako

Krby a Pece od profesionálů

Deltako Praha s.r.o.

Společnost Deltako Praha s.r.o vznikla v r. 2012, jako firma, která se zabývá stavební činností. Vzhledem k dynamičnosti rozvoje firmy, společnost rozšířila svoje portfolio o komplexní službu, o kterou byl mezi zákazníky a na trhu zájem a to o výrobu krbových vložek nové generace, spojenou s návrhem stavebně architektonického řešení realizace krbu a samotnou stavební realizací na míru dle představ a potřeb zákazníka. Tato komplexní služba je u zákazníků velice populární, vzhledem k jejich časové zaneprázdněnosti. Přináší rychlé, kvalitní, individuální řešení s 5. letou zárukou na celou realizaci /to znamená na vložku i stavbu/.

Důkazem spokojenosti zákazníků je množství postavených krbů na území Slovenské republiky, České republiky, Maďarska i Rakouska. Hlavním mottem firmy je maximální spokojenost zákazníků.

Názory zákazníků:

Rozhodli jsme se pro Vás na základě doporučení jednoho našeho kamaráda, kterému jste před dvěmi lety taktéž montovali vložku a dělali obestavbu, byl nadšený z Vaší práce, proto jsme si říkali, že i my to „naše teplo domova“ svěříme do Vašich rukou. A jsme rádi, že jsme se tak rozhodli, odvedli jste kus dobré práce! Díky
Peter Mackura

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, zda je vhodné dát di udělat krb do nízkoenergetického domu, našlo se mnoho lidí, co nás od toho odrazovali, ale i tak jsme si nakonec udělali po svém a šli do toho. Velmi jste nám pomohli svojí odborností a znalostmi v této – pro nás těžké dilemě. Děkuji Vám za celou rodinu.
Ing. Juraj Miklaš

Několik roků mě trápil krb, který jsme koupili s domem. Nikdy jsem nějak neměl zkušenosti jak by takové kouření mělo vypadat, jak by měl krb kouřit, ale když byl celý obývák v oblaku dýmu, tak jsem pochopil, že něco není s kostelním pořádku. Tehdy mi došlo, že je nejvyšší čas s tím něco udělat. Jsem vděčný, že jste se mého problému chopili co nejdříve to bylo možné a pomohli mi.
Daniel Hudec

Odbornost, kvalitní práce a lidský přístup. Takto by jsem mohl charakterizovat spolupráci s Vámi. Vřele děkuji.
Lukáš Ďurta

Už několik roků předtím než jsme začali stavět dům, jsem věděla, že ve svém vysnívaném domě musím mít i krb. Bylo mi jedno, kdo si o tom co myslí. Pro mě to byl sen, který se mi díky Vám a manželovi podařilo splnit :)
Nikola Švajlenová

Při přestavbě domu jsme se s přítelem dohodli, že si dáme udělat krb, on ho chtěl z praktických důvodů, jeden z nich byl, že krbem vytopíme dům poměrně rychle. Moje důvody byly spíše pocitové, těšila jsem se na položené nohy u krbu se sklenkou vína v ruce. A Vy jste nám udělali radost oběma najednou :) Děkujeme Vám za kvalitní krbovou vložku a skvělou obestavbu.
Lucia Švajdová

Není to tak dávno co jsme koupila starší dům, užívali jsme si v něm vytápění krbem, až dokud si naše dcery nezačaly stěžovat na prach v pokojích, na nepříjemný vzduch, tak jsme se začali tomu věnovat, zavolali jsme Vám jestli byste nám mohli s tím pomoci. Ochotně jste přišli a našli příčinu prachu v pokojích a pohotově jste ji vyřešili. Konečně topíme a po prachu není ani stopy. Jste velkými odborníky ve svém oboru, klobouk dolů a děkujeme!!
Oliver Bartošek

Přístup Vaší firmy mě příjemně překvapil. Bez problémů jste nám vysvětlili, co všechno stavba krbu obnáší, co všechno je potřebné vyřešit. Taktéž jste nás potěšili, že jste nám pomohli s návrhem a realizací. |Jsme rádi, že jsem si Vás vybrali.
František Knapek

S kamarádem jsme se bavili, že by jsem chtěl řešit krb v domě, ale nevěděl jsem na koho se obrátit, podle čeho si vybrat krbaře. Doporučil mi obrátit se na české kamnáře a krbáře SR a právě zde jsem na Vás narazil. Ani jsem netušil, že v podstatě kousek od našeho nového domu máme firmu, která se takovým věcem věnuje. Hned na druhý den jak jsem to zjistil jsem přišel k vám na prodejnu. Návrh, celá konzultace ohledně krbu a i samotná stavba proběhla poměrně rychle a kvalitně. Proto doporučuji firmu Deltako.
Boris Wagner

Když jsem se dal do stavby domu, neměl jsem i mnohých věcech ani ponětí. Nevěděl jsem jak řešit vytápění, aby to bylo i ekonomické, ale zároveň i efektivní. Díky pánovi Kuczmanovi to už všechno vím. Vysvětlil mi všechno, co je potřebné u krbu řešit, vysvětlil mi jak funguje Full Heat System a mnoho jiných věcí, za co jemu a za kvalitně odvedenou práci celému týmu děkuji.
Viktor Kolbert

Video prezentace

Kamenná prodejna

Navštivte naši kamennou prodejnu v historickém centru města Komárno, na Klapkovom námestí. Těšíme se na Vás!